אודות

אודות ניקיתי – מגזין מבריק

מה בעמוד

ברוכים הבאים למגזין ניקיתי, אתר ניקיון הבית הראשון בישראל. בעולם שנע במהירות מסחררת, אנחנו מבינים את הקושי לשמור על בית נקי, מטופח ושמור בכל רגע נתון. אנחנו גם יודעים עד כמה בית נקי משרה אווירה רגועה ומהווה נחמה לאחר יום ארוך בחוץ – לכן החלטנו לפשט ולהנגיש את אמנות ניקיון הבית בכדי שתוכלו לשמור חלל מגורים רענן, מזמין ונקי ללא רבב.

המגזין שלנו מיועד לכל אלה שמחפשים לא רק ניקיון, אלא גם קשר עמוק יותר עם חלל המחיה שלהם. אם תחשבו על זה לרגע, כל כתם שמופיע לפתע על החלון, מצבור אבק שהתגלה על המדף וריהוט שפתאום לא יושב בדיוק במקום הוא הזדמנות לא רק לניקיון אלא גם לחידוש וריענון של הבית.

אז לא משנה אם אתה עקר בית שרוצה לשדרג את הספייס, חובבנית שרוצה להיכנס לעולם המופלא של ניקיון הבית או בכלל רוצים להתחיל להבריק הכול יותר כסוג של תרפיה בעיסוק, מגזין ניקיתי כאן בשבילכם עם מטאטא ומגב. אנחנו לא רק בלוג או מגזין, אנחנו שותפים במסע אל עבר בית נקי באמת.

הסיפור שלנו

מגזין ניקיתי נולד בטעות. טעות מהסוג שכולנו מבצעים מעת לעת ולא בטוחים מה כדאי לעשות עכשיו. במקרה שלנו היה מדובר במעידה מגושמת שהובילה לכתם יין מצער על השטיח. בעודנו מחפשים נואשות אחר פתרון מהיר לפני שיהיה מאוחר מדי, הבנו באיזו תדירות גבוהה אנחנו נאבקים באתגרי ניקיון ביתיים שכאלו.

לאחר פתרון המשבר בצורה חלקית ביותר עם סימנים שיישארו גם דורות קדימה, חשבנו לעצמנו – האם תמיד נתפשר על בית עם סימנים בולטים בכל פינה זכר לתאונות קטנות שעשינו לאורך השנים או שאולי יש דרך אחרת להתמודד עם האתגרים היום יומיים הללו? זיהינו צורך במגזין מודרני עם מדריכי ניקיון מפורטים, בהירים וקלים להבנה שיעזרו לכל בעל בית להבריק את חלל המגורים במהירות וביעילות.

החזון של ניקיתי הוא לא רק ניקיון, הוא לדמיין מחדש חללי מגורים, לחדש בתים ולשפר את החיים האישיים ואת הבריאות של כולנו. המשימה שלנו היא לתווך ולחלוק את הידע שיכול להפוך את חוויית הניקיון לקלה, יעילה ונעימה.

מה תמצאו במגזין

במגזין ניקיון הבית ניקיתי אנחנו מאמינים בהעצמה של הקוראים שלנו דרך מתן סט כלים מקיף של ידע בכדי לוודא שכל פינה של הבית תהפוך למבריקה ובכדי שתוכלו גם אתם להיענות לאתגרים שמציב הבית המודרני.

ניקיון חדרים ספציפיים: כל חדר בבית מחזיק במאפיינים ייחודיים משלו ואתגרי ניקיון וסדר שונים בתכלית. המדריכים המוקפדים שלנו מכירים במגוון הזה ומציעים פתרונות מותאמים לכל חלל. מהשלווה של חדר השינה עד לאנרגיה והחיות של הסלון, אנחנו נותנים מענה לצרכים ספציפיים והאתגרים שכל חדר מציב בפנינו תוך שמירה על ניקיון וסדר.

ניקיון מוצרי חשמל ואביזרים: בתים מודרניים עמוסים כיום באין ספור אביזרים ומכשירי חשמל עם צרכים והוראות ניקיון ייחודיות. במדריכי הניקיון נעמיק בעולם המוצרים לבית עם הוראות ניקיון צעד אחר צעד. לא משנה אם אתם מנסים להקים לתחייה תנור ישן או למקסם את היעילות של מטהר האוויר, המדריכים שלנו כאן בשבילכם.

פתרונות ניקיון ידידותיים לסביבה: בתקופה של מודעות סביבתית גבוהה, אנחנו מקדמים בברכה ניקיון ירוק ונעדיף תמיד להציע את הפתרונות הירוקים והיעילים ביותר לניקיון הבית. מוצרים שלא רק ידידותיים לכדור הארץ, אלא גם יעילים במיוחד בניקיון הבית ללא רגשות מצפון וללא התפשרות על התוצאות.

טיפים לסידור הבית: בית נקי הולך יד ביד עם בית מסודר. הפילוסופיה שלנו נטועה ברעיון שהסביבה החיצונית שלנו משקפת פעמים רבות את המצב הנפשי הפנימי שלנו. בעזרת מדריכי הסדר לבית של מגזין ניקיתי, תוכלו לפרק ולסדר לא רק את המרחב הפיזי שלכם אלא גם את המחשבות תוך טיפוח תחושת רוגע וסדר בחייכם.

הצטרפו אלינו למסע

הבחירה לצאת למסע אל עבר בית נקי ומסודר יותר הוא לא רק עניין של מברשות וחומרי ניקוי אלא אימוץ קו מחשבה ופילוסופיה של חיים בהרמוניה עם החלל בו אתם נמצאים רוב היום והלילה.

במגזין ניקיתי אנחנו מזמינים את הקוראים להשתתף בצורה אקטיבית במסע הזה לשינוי. בין אם בתגובות לכתבות או בהרשמה לניוזלטר בו תחשפו לטרנדים האחרונים, החידושים והגילויים בעולם ניקיון הבית. אתם מוזמנים גם לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות בכדי להחליף רעיונות עם חולי ניקיון אחרים, לשאול שאלות ולשתף את סיפורי ההצלחה שלכם עם הקהילה.

ניקיתי הוא יותר ממגזין, הוא תנועה, הוא קהילה, חלום משתוף של בתים שאינם רק נקיים אלא חללים של הנאה וחידוש. אנחנו מניחים לרגע את שואב האבק בצד ומזמינים אתכם להצטרף אלינו אל המסע לבית מבריק.

עקבו אחרי ניקיתי לטיפים מושלמים
אחריות המשתמש/ת
המידע המסופק במדריכים ובתכנים של ניקיתי הוא למטרות ידע כללי בלבד והוא אינו בגדר המלצה. כל שימוש בו הוא על אחריות המשתמש/ת בלבד. אנא קראו את תנאי השימוש המלאים והקפידו לפעול בשיקול דעת בכדי להימנע מגרימת נזק לכם ולרכוש.
כללי זהירות
1. השתמשו תמיד בציוד מגן. לרבות כפפות ומשקפי מגן בשימוש בכימיקלים.
2. בשימוש בחומרים (גם טבעיים) בדקו קודם יעילות על שטח קטן ונסתר.
3. הפעילו שיקול דעת ואמתו מידע במקורות נוספים.