יצירת קשר

יצירת קשר

מה בעמוד

במגזין ניקיתי, כל קליק, כל קריאה של כתבה וכל אינטראקציה מהווים פרק משותף בסיפור המתפתח שלנו. בזמן שאנחנו מחויבים לספק לכם תוכן מהודק, בהיר ומקצועי, אנחנו גם מקדשים את הערך של קשר אנושי שמניע את המשימה שלנו קדימה.

אם יש לכם שאלה, הצעה או סיפור לשתף, אנחנו כאן בכדי להקשיב ולענות. הלב של ניקיתי הוא לא רק האתר עצמו, אלא חברי הקהילה של חובבי הניקיון והבית. התובנות, הניסיון, הפידבק או כל דבר אחר שעולה בראשכם חשוב לנו, אז אל תהססו – דברו איתנו באחת מהדרכים הבאות:

דרכי יצירת קשר

אימייל: מי שמעדיף את הדרך הקלאסית יכול לשלוח לנו מייל עם שאלה זריזה או סיפור ארוך ומרגש. אנחנו כאן בכדי להקשיב ולעלות

כתובת אימייל: [email protected]

רשתות חברתיות: רוצים לדבר אתנו ישירות בזמן אמת? כתבו לנו הודעה פרטית ברשתות החברתיות או שתפו טיפים וחוויות ניקיון יוצאות דופן. עקבו אחרינו ברשתות, שלחו הודעות והצטרפו לשיחה.

שיתופי פעולה: רוצים לשתף בטיפ, לכתוב באתר או להציע שיתופי פעולה, אנא הזכירו זאת בשורת הנושא על מנת שנוכל להציע תגובה ראויה בזמן קצר ככל האפשר.

טופס יצירת קשר: אם אתם ממהרים ורוצים לכתוב לנו הודעה מהירה, תוכלו לשלוח הודעה דרך הטופס. מלאו את הפרטים הנדרשים והצוות שלנו יחזור אליכם עם תשובה בהקדם

עקבו אחרי ניקיתי לטיפים מושלמים
אחריות המשתמש/ת
המידע המסופק במדריכים ובתכנים של ניקיתי הוא למטרות ידע כללי בלבד והוא אינו בגדר המלצה. כל שימוש בו הוא על אחריות המשתמש/ת בלבד. אנא קראו את תנאי השימוש המלאים והקפידו לפעול בשיקול דעת בכדי להימנע מגרימת נזק לכם ולרכוש.
כללי זהירות
1. השתמשו תמיד בציוד מגן. לרבות כפפות ומשקפי מגן בשימוש בכימיקלים.
2. בשימוש בחומרים (גם טבעיים) בדקו קודם יעילות על שטח קטן ונסתר.
3. הפעילו שיקול דעת ואמתו מידע במקורות נוספים.